Хокейна збірна Росії програла канадцям

Збірна Росії з хокею не змогла вийти у півфінал олімпійського турніру у Ванкувері. У матчі 1/4 фіналу національна команда Канади здобула перемогу над росіянами з розгромним рахунком 7:3.

Канадці захопили ініціативу з перших хвилин зустрічі, забивши три шайби. Відзначилися Райан Гетцлаф, Ден Бойл і Рік Неш. Росії вдалося відіграти одну шайбу завдяки точному кидку Дмитра Калініна, проте наприкінці першої двадцятихвилинки канадці забили четвертий гол - шайбу закинув Бренден Морроу.

У другому періоді хокеїсти збірної Канади продовжили наступальні дії і довели рахунок до розгромного: п'яту і шосту шайби закинули Корі Перрі і Ші Вебер. Після цього тренери збірної Росії вирішили змінити Євгена Набокова, який фактично провалив матч. Його місце у воротах російської збірної зайняв Ілля Бризгалов.

Надалі Максим Афіногенов закинув другу шайбу збірної Росії, завершивши сольний прохід точним кидком. Проте канадці не дозволили росіянам нав'язати боротьбу в матчі, забивши сьому шайбу. Дубль оформив Корі Перрі. Останню шайбу в матчі, закинули росіяни – точний кидок вийшов у Сергія Гончара.

Завершальний період обійшовся без закинутих шайб, і зустріч завершилася перемогою Канади 7:3. У півфіналі канадці чекають переможця матчу Швеція - Словаччина.