'Донбас' - чемпіон України!

Здобувши другу перемогу у фінальній серії до двох перемог над багаторазовим чемпіоном України київським "Соколом" з рахунком 3:2, донецький "Донбас" вперше у своїй історії виграв золоті медалі хокейного чемпіонату країни!

Це був справжній хокей! Донеччани першими пропустили шайбу на початку другого періоду. Малов скористався більшістью, однак за п'ять хвилин до кінця другої 20-хвилинки Бабинець зрівняв рахунок.
На самому початку третього періоду ветеран Климович розстріляв Симчука, коли у донеччан була перевага в два хокеїста. Справжній трилер розпочався на останніх хвилинах матчу. Два тайм-аута і порожні ворота, коли Сеуканд випустив замість Симчука шостого польового хокеїста, однак, граючи ще і в меншості, Борисенко зумів перехопити шайбу і викотився на порожні ворота - 3:1. Але й це ще було не все. За 15 секунд до кінця основного часу Малов робить дубль і скорочує рахунок до мінімуму.

І все ж "Донбас" зумів вистояти, а далі на лід полетіли клюшки, краги, шоломи ... І качали головного тренера команди Олександра Куликова, який приніс "Донбасу" перше хокейне "золото" Донецьку!

Чемпіонат України. Фінал

"Донбас" - "Сокіл" - 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)

Шайби: (0:1) Малов, 26:10 (Сальников, Литвиненко) - біл., (1:1) Бабинець, 35:24 (Смолін), (2:1) Климович, 40:37 (Бобкін), ( 3:1) Борисенко, 59:17 - п.в., (3:2) Малов, 59:45 (О. Благой) - біл.

Рахунок серії: 2:0

За матеріалами: terrikon