ЧС з хокею. Фінляндія всуху обіграла Росію і стала другим фіналістом

Сьогодні, 13 травня, на Orange Arena в Братиславі (Словаччина) на чемпіонаті світу з хокею з шайбою відбувся другий півфінальний матч.

Збірна Фінляндії обіграла команду Росії з рахунком 3:0 і склала в фіналі компанію шведам.

Рахунок у матчі відкрили фіни на 26-й хвилині, коли справжній шедевр створив молоде фінське дарування Мікаель Гранлунд - пройшовши за воротами Барулина, підняв шайбу на ключці і заніс її у верхній кут воріт росіян. На 48-й хвилині Лаюнен після відскоку подвоїв розрив в рахунку, а ще через півтори хвилини Яркко Іммонен закинув третю шайбу в матчі і восьму на турнірі.

Таким чином, за золото чемпіонату світу в фіналі збірна Фінляндії буде битися з командою Швеції, яка сьогодні виграла, тепер вже у екс-чемпіонів світу чехів.

Бронзу першості світу розіграють збірні Росії та Чехії
Обидва матчі відбудуться 15 травня - за бронзу о 17:00, фінал - о 21:30 по Києву.