Український шпажист став бронзовим призером Чемпіонату Європи у Гданську

Першу медаль для України на Чемпіонаті Європи серед спортсменів молодших 23 років у Гданську завоював шпажист Анатолій Герей.

У півфінальному поєдинку українець поступився росіянину Павлу Сухову, повідомляє прес-служба Національної федерації фехтування України.

Ведучи в рахунку 6:1 Герей за останню хвилину першого раунду втратив цю перевагу. У результаті на перерву спортсмени пішли з рівним рахунком 8:8. За наступні 78 секунд російський спортсмен зміг завдати шість уколів, тоді як українець вразив суперника всього тричі, таким чином, рахунок став 14:11 на користь Сухова. Але Герей зміг зрівняти рахунок: 14:14.

Наприкінці поєдинку фортуна відвернулася від Герея - підсумковий п'ятнадцятий укол наніс Павло Сухов.

У підсумку, Сухов завоював золоту нагороду, перемігши у фіналі італійця Енріко Гароззо.