• Віталій Кличко з дитинства мріяв побити Тайсона

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 7 жовтня 2009 року

Віталій Кличко розповів про свої плани, що пов'язані не тільки з боксом.

Віталій, ви дуже засмутили своїх шанувальників заявою про свій вихід зі спорту. Може, ще передумаєте?
Джордж Формен виходив на ринг і в 45 років, але я не хочу повторювати його рекорд. Мені 38, пора закінчувати з боксом. Планую провести останній бій у 2010 році. Я ж почав кар'єру ще школярем, в 13 років. Сьогодні відчуваю - час закруглятися.

У вас залишилися нереалізовані мрії?
Пам'ятаю, коли мені було 16 років і ми з хлопцями заворожено дивилися бої Майка Тайсона, я сказав хлопцям, що стану чемпіоном світу і поб'ю Майка. Звичайно, мені ніхто не повірив, але роки йшли, і я завоював цей титул! Ну а Тайсон за цей час здав. Сьогодні я переконаний, що він є класичним прикладом того, як не треба робити. Відмінний спортсмен, який заробив купу грошей, домігся успіху, щоб у результаті залишитися «на бобах» - ані родини, ані друзів, ані грошей. У мене він викликає лише співчуття.

Останнім часом ви стали з'являтися на світських тусовках - вам подобається таке проведення часу?
Як людина публічна, я змушений з'являтися на світських заходах, але це зовсім не означає, що я в захваті від гламуру. Я поважаю людей справи. Знаю, що таке піт і кров. І людей оцінюю не за «обгорткою». Хоча зізнаюся, раніше я більше звертав увагу на зовнішність дівчат. А з роками зрозумів, що головне - спілкування. Яке задоволення спілкуватися з розумною жінкою. Моя дружина Наташа саме з такої категорії. Вона спортсменка, але познайомилися ми на показі мод. Почали зустрічатися, однак про серйозні стосунки я не думав. А потім мені запропонували відмінний контракт у Німеччині, я покликав Наташу поїхати зі мною. Але їй візу не дали, отже ми пішли в РАГС і розписалися. Моя дружина до цього часу докоряє мені: «А де весілля, гості, застілля і крики «Гірко!»?»

Ну і коли ж зіграєте справжнє весілля?
Я іноді жартую, що у нас з Наталею троє дітей, а ми живемо мало не у фіктивному шлюбі. Обіцяю, що все у нас буде: наші діти понесуть шлейф шлюбної сукні, гості стануть кричати «Гірко!», загримить Мендельсон ... Коли? Не знаю. Я впевнений, що все в руках Бога. Знаю, він реально втручається в долю, коли людина того варта. Я віруюча людина. Іноді буває, що перед боєм відчуваю незрозумілі відчуття, якусь тривогу. Але тільки скажу: «Господи, помилуй!» - Йдуть і страх, і біль. І я впевнено виходжу на ринг.

За матеріалами: turnir.com.ua

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...