• У Сан-Франциско святкують вихід 18 мільйонів чоловік з КПК

  • Середа, 14 лютого 2007 року

Сан-Франциско: 3 лютого центр служби Північної Кароліни виходу з КПК організував мітинг на Портсмутській площі, щоб відсвяткувати факт пробудження і виходу 18 мільйонів китайців з КПК.

Люди, що відвідали збори, протестували проти переслідування послідовників Фалуньгун, організованого КПК і закликали китайців прокинутися і залишити ряди компартії заради власної безпеки.

Організатор заходу Ма Ючжі сказав, що, незважаючи на святкування, радість змішана із сумом, тому що Китай був поневолений КПК протягом дуже довгого часу. За цей час багато китайців загинули в результаті насильства, продовжував Ма Ючжі. Сьогодні материковий Китай як і раніше під гнітом компартії.

«Сьогодні ми дуже щасливі, що 18 мільйонів чоловік прокинулося. Дні рабства, в якому КПК тримає Китай, лічені», - сказав Ма Ючжі.

Хуан Ванцин, віце-президент «Великої Епохи» сказав, що його брат, який практикував Фалуньгун, зник майже чотири роки тому. У квітні 2003 року вони останній раз розмовляли по телефону в Шанхаї, коли брат сказав, що він вимушений виїхати, оскільки у шанхайської поліції є його фото і вона всюди його розшукує, щоб заарештувати. З тих пір Хуан Ванцин нічого не чув про нього.

Хуан згадав, що недавно була опублікована друга доповідь Мейтаса і Кілгура про видаляння органів у послідовників Фалуньгун. Він додав: «Мені б не хотілося зв'язувати факти, опубліковані в доповіді з ситуацією мого брата. Але подумайте, що б ви відчували, якби вашого родича переслідували протягом декількох років, і потім протягом ще чотирьох років про нього не було б ніяких відомостей? Це реальний факт. Моя дружина не хоче вірити в те, що КПК могла таке зробити з моїм братом. Але протягом чотирьох років я просив допомоги в ООН, в уряду США та інших організацій. Я також зв'язувався із ЗМІ, але досі про нього немає ніяких відомостей».

Представник центру служби Північної Кароліни виходу з КПК, доктор Цзоу Вей, виступив з промовою. Він розповів історію, в якій декілька чоловік посперечалися про те, хто найсильніший у світі. Деякі сказали, що тигр, інші - лев. Ще хтось вважав, що це слон або кит у морі, який важить більше сотні тон. А один дідусь сказав, що найсильніша річ на світі - маленька насінина. Вона здатна прорости і пустити коріння навіть на скелі і стати могутнім і великим деревом. Зерно володіє найбільшою силою, тому що воно містить у собі потужність природи, яку не можна зупинити.

Цзоу Вей сказав: «На сьогодні 18 мільйонів чоловік вийшло з КПК. Вони відкрили свої серця і дозволили прорости в них зернині «9 коментарів», здобувши, таким чином, силу природи і життя. Ці 18 мільйонів стали авангардом могутнього потоку виходів з КПК. Вони, подібно до насіння, поростуть і стануть ще сильнішими, розширивши цей рух». Цзоу Вей вірить, що в найближчому майбутньому компартію Китаю залишать ще більше людей, що звільнили свій розум за допомогою «9 коментарів».

Після зборів, його учасники провели парад в китайському кварталі на підтримку виходів з КПК.

Чжоу Жун. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...