«Шахтар» зазнав ганебного фіаско у Лізі чемпіонів

Донецький «Шахтар» 11 березня у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зазнав нищівної поразки від мюнхенської «Баварії» 0:7.

Табло мюнхенського стадіону «Альянц-Арена» на 90-й хвилині матчу. Фото: Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images
На 3-й хвилині захисник «Шахтаря» Олександр Кучер отримав червону картку і був видалений із поля. Кучер зфолив у своєму штрафному майданчику, збивши в підкаті Маріо Гьотце. За інформацією Uefa.com, це рекорд найшвидшого видалення з поля в історії Ліги чемпіонів.

Можливо, саме втрата «Шахтарем» свого ключового центрального захисника і вилилася у такий рахунок.

Голи у німецькій команді забивали: Мюллер (4, пен., 52), Боатенг (34), Рібері (49), Бадштубер (63), Левандовські (75), Гьотце (87).

«Не можна в чисельній меншості так розкриватися й отримувати такі моменти у свої ворота. Це найбільш соромітна поразка у моїй кар’єрі», — сказав в інтерв’ю телеканалу Футбол 1 тренер «Шахтаря» Мірча Луческу.