• Офійна заява Асоціації кайропрактиків України після подій у Тибеті

  • Четвер, 27 березня 2008 року

Заява президента Асоціації кайропрактиків України

Шановні колеги,

Сподіваючись на краще майбутнє для кайропрактики та міжнародних відносин стосовно охорони здоров’я та прав людини, я зобов’язаний заявити вам, що під час засідання нашого комітету Асоціація кайропрактиків України відмовилася відвідувати та підтримувати зустрічі Всесвітньої федерації кайропрактиків у Китаї. Віднині наша Асоціація висловлює протест Олімпійським іграм у цьому регіоні.

Причини для такої позиції є очевидними для будь-кого у цьому неспокійному світі, коли уряд Китаю жорстоко придушує законні протести у Лхасі за допомогою китайської поліції з метою знищення стародавньої цивілізації Тибету. Повідомлення з надійних джерел вказують, що принаймні двоє людей (без сумніву, набагато більше) було холоднокровно вбито сьогодні [15 березня] китайською поліцією та ще значно більше людей було сильно поранено.

Історія придушення тибетської культури, вища міра покарання лише за розкриття тибетського прапору, зареєстровані факти незаконного вилучення органів, вбивства та крайня форма катувань над жителями Тибету та послідовниками Фалуньгун у Китаї та інших місцях у всьому світі, в тому числі над законними протестантами в Узбекистані, торговому партнері України, повинні бути розкриті населенню всього світу. Вищеперераховане ясно показує, що нинішній китайський режим не змінив своєї тоталітарної природи та, як і раніше, зневажає міжнародні права та загальнолюдські норми поведінки.

Тут, в Україні, китайські оперативні працівники здійснюють корумпований вплив із наданням привілеїв на певні кола державної влади України, створюючи перешкоди законному проведенню зустрічей нашої Асоціації з офіційними особами урядів різних держав.

Велика кількість відомих спортсменів світового рівня також висловили свій протест проти участі в Іграх через вищенаведені причини, а також через небезпечне забруднення повітря в китайській столиці, широке поширення рабства, використання дитячої праці та невідповідні умови роботи для більшості китайських людей.

Ця заява в жодному разі не означає неприйняття глибокої суті та благородства китайської культури або її традиційної медицини, скоріше це є вираженням надії на її відновлення за допомогою відкритого діалогу з тибетською, індіанською та іншими традиційними системами лікування, зокрема із кайропрактикою. Далай-лама XIV, Тензін Гьяцо, є моїм давнім та поважним знайомим з 1985 р., коли я був особистим учнем його колишнього лікаря Еша Дондена. Але це не має великого значення для цієї заяви. Далай-лама висловив підтримку щодо права Китаю приймати Олімпійські ігри й закликав тибетських співвітчизників до ненасильницької стриманості й терпіння. Я з усією повагою не погоджуюсь із ним у питанні щодо законності Китаю бути господарем Олімпійських ігор.

Наша асоціація, можливо, не велика, до її складу входить менше ніж два десятки членів, але ми сподіваємося, що більші за складом Асоціації кайропрактиків у всьому світі також серйозно замисляться над тим фактом, що участь в Олімпійських іграх означає співучасть у злочині, а також зосередять свою увагу на комп’ютеризації та бюрократизації системи охорони здоров’я китайським режимом, який тримає або майже тримає владу в своїх руках.

Доктор кайропрактики Рандал К. Роффе

Рандал К. Роффе є президентом Асоціації кайропрактиків України, національним членом Всесвітньої федерації кайропрактиків, членом Міжнародної федерації спортивних кайропрактиків і має формальні стосунки зі Всесвітньою організацією охорони здоров‘я Організації Об’єднаних Націй та ЮНЕСКО.

Кайропрактика - метод лікування захворювань хребта без застосування ліків.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...