• Небесне мистецтво дарує здоров'я

  • Вівторок, 19 лютого 2008 року

Під час вистави Святкові чудеса творчого колективу Небесне Мистецтво (Шеньюнь) в Оттаві, деякі глядачі відчули в собі зміни навіть на фізичному рівні.

У 78-річного батька пані Лі була атрофія трахейних м'язів, він не міг нормально приймати їжу і щохвилини кашляв. Він вимушений був дотримуватися рідкої дієти, і навіть вночі по сім-вісім разів ходив в туалет. Проте, як то кажуть, краса врятує світ. Казкова по красі вистава, заснована на глибоких етичних традиціях п'ятитисячолітньої культури стародавнього Китаю, що згідно переказам, передали людям Боги, змінило його життя.

Його дочка із здивуванням розповіла: «Мій батько сидів там і дивився тригодинну виставу, жодного разу не закашлявши і не виходячи в туалет. Він спокійно дивився концерт. Це просто диво! Після концерту він сказав, що переживає водночас і радість, і заспокоєння, а в туалет йому тепер потрібно не частіше одного разу на 3 години. Прокинувшись на ранок після концерту, він сказав, що чудово виспався і всю ніч бачив уві сні Виставу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...