• Життя в будинках під мостом

  • Понеділок, 4 квітня 2011 року
Якщо раптом з цим мостом (на фото) щось трапиться, може статися велика біда, оскільки прямо під ним розташовано кілька 6-поверхових житлових будинків. Кожного разу, коли по мосту проїжджає вантажівка, то будинки під ним здригаються, як при невеликому землетрусі. Міст про який йде мова знаходиться у китайському місті Чунціні.

У ці будинки нинішніх мешканців  переселили в 2002 році з району Наньань міста Чунціна. Їх колишні житла знесли для звільнення території під нові проекти забудови.

Все було б відносно непогано, якби в 2005 році влада не побудувала прямо над їхніми будинками швидкісну автомобільну естакаду - відрізок траси Юйцянь (м. Чунцін).

Щільний потік автомобілів значно погіршив екологію, а звук моторів і гуркіт коліс не дають людям вночі спати. Вид з вікон зовсім не мальовничий. До того ж на будинок і у двір не потрапляє дощ, тому  там надовго затримуються весь пил і результати вихлопів машин.

Деякі з мешканців уміють за силою здригання будинку визначити тоннаж вантажівки, яка щойно проїхала мостом, а по звуку моторів,  вони визначають ступінь перевищення швидкості руху транспортного засобу.

Незважаючи на всі мінуси даного району, слідом за надуванням бульбашки на ринку нерухомості в Китаї, ціни на квартири навіть у цих будинках ростуть. Якщо в 2002 році двокімнатні квартири в них площею 56 кв.м. коштували 30 тис. юанів ($ 4,2), то в цьому році їх мінімальна ціна складає вже 150 тис. юанів ($ 21,4 тис.).

 
 
 
 
_____________________________________________________________________________________________
 
Місто Рівне є обласним центром Рівненської області. Інформацію щодо Рівненщини, зокрема, каталоги підприємств, телефонні коди, розклад транспорту в Рівному, новини міста та області можна знайти на регіональному інформаційному порталі «Рівненщина».
 _____________________________________________________________________________________________

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...