• Майстер цигун витримав на собі чотирьохтонну вантажівку

  • Неділя, 1 травня 2011 року
Літній майстер «жорсткого цигун» витримав на собі вантажний автомобіль, який повільно проїхав по його тілу.

27 квітня житель китайської провінції Шаньдун Ден Юйлань в місцевому парку міста Цзінань показав свої здібності «жорсткого цигун». Під час демонстрації, після того, як його переїхав вантажний автомобіль вагою в чотири тонни, майстер залишився неушкоджений.

За словами 64-річного чоловіка, його тіло набуло надзвичайних здібностей у результаті тренувань протягом кількох десятиліть.  Китаєць почав займатися «жорстким цигун» ще в 10-річному віці. Він також здатний тягнути автомобілі, прив'язані до його вух.

Майстер Лі Хунчжи у своїй книзі «Чжуань Фалунь» так пише про цигун: «Цигун - всеосяжна, глибока наука, спрямована на вдосконалення людського тіла». … «Метод жорсткого цигун виробляє масу щільної енергії, призначеної виключно для рукопашного бою».

«Жорсткий цигун» є зовнішнім стилем стародавньої китайської системи самовдосконалення тіла і душі. Його прихильники стверджують, що практикуючи «жорсткий цигун», можна навчитися керувати потенційною енергією людського організму. Таким чином, це дозволяє витримувати потужні удари, великий тиск або ж розвивати бойові здібності.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...