• До в'язнів совісті в Китаї застосовують різні види тортур

  • Понеділок, 25 лютого 2008 року

Нижче описані деякі види тортур і знущань, яких зазнають в'язні совісті, - послідовники духовної практики Фалуньгун в жіночому трудовому таборі Синьдянь міста Тайюань провінції Шаньси з метою змусити їх відмовитися від своєї віри у Фалуньгун. Записано із слів очевидців.

1) Жорсткий розпорядок дня

Охорона трудового табору направляє всіх новоприбулих послідовників Фалуньгун в перший загін. Службовці примушують кожного завчати «Статут загону» і «Керівництво для новоприбулих» в спеціально відведений для цього час. Кожного, хто порушить вимоги, примушують стояти тривалий період у визначеному місці і позбавляють сну. Проте, кожен із них повинен вийти на роботу наступного дня. Сніданок о 7:00 ранку, а потім робота до 22:00 годин.

2) Покарання

а) Позбавлення сну і заборона на користування туалетом, внаслідок чого люди випорожняються просто в одяг. Якщо вони в результаті цього забруднили підлогу, їх примушують чистити її своїм одягом.

б) Позбавлення їжі, заборона на розмови і зустрічі, позбавлення засобів особистої гігієни.

в) Ув'язнення в сталеву клітку розміром 1 кв.м.

3) Психологічна дія

Охорона трудового табору відправляє ув'язнених послідовників Фалуньгун на курси «промивання мізків», де їх примушує багаторазово цитувати тюремний статут, співати комуністичні пісні і читати книги з наклепом на вчення Фалуньгун.

4) Провокація інших ув'язнених переслідувати практикуючих ФалуньгунДеякі наркомани у в'язниці не працюють, а їхнім обов'язком є спостерігати за послідовниками Фалуньгун і піддавати їх тортурам. Вони також допомагають охоронцям насильницьки годувати практикуючих Фалуньгун, які оголосили голодування на знак протесту переслідуванням. Співробітничаючи з охороною карні злочинці можуть безкарно бити послідовників Фалуньгун, забороняти їм розмовляти один з одним і ізолювати їх один від одного.

Пані Лі Сюлянь з міста Датун є послідовницею Фалуньгун, вона вже вдруге поміщена в цей табір. Коли вона знаходилася в центрі ув'язнення, вона оголосила 10-ти денну голодовку протесту її незаконному ув'язненню. Міліція перевела її в трудовий табір, де вона продовжувала голодовку. До неї кілька разів застосовували насильницьке годування.

15 жовтня 2006 р. пані Лю Таоцзян відправили додому після того, як вона отримала важкі травми в результаті тортур. Через місяць після того, як її здоров'я трохи відновилося і вона була в змозі знову ходити, її забрали назад в трудовий табір, де Лю оголосила голодовку, яка тривала більше місяця. Охорона не хотіла, щоб вона померла в таборі, тому вони знову відіслали її додому. Її стан дещо покращав після двотижневого відпочинку. Після чого співробітники органів безпеки знову відправили її до трудового табору, де вона знаходиться по сьогоднішній день.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...