Головна arrow Подорожі arrow Нью-Йорк з висоти пташиного польоту (фотоогляд)

Нью-Йорк з висоти пташиного польоту (фотоогляд)

Дата: 02-04-2008 Тетяна Капоріна. The Epoch Times
: www.epochtimes.com.ua

 
Вигляд Нью-Йорка з висоти пташиного польоту. Фото: Getty Images
 



  Коментарів (9)
 1 Автор: паша, дата: 17-02-2010 22:38
:) :) *THUMBS UP* *THUMBS UP* ;) 8) :p люблю
 2 Автор: кетрин, дата: 17-02-2010 22:37
вторая картинка вообще бомбовая!!!!!!!
 3 Автор: юля, дата: 17-02-2010 22:35
дома очень красивые и на них приятно смотреть, а не умрем потомучто нью йорк самый классный город в мире!!!!!!
  • null
nullQuote:

Quote:

Quote:

 4 Автор: юля, дата: 17-02-2010 22:33
прикольние картиночки
 5 Автор: юля, дата: 11-10-2009 16:42
жах! із-за таких міст ми загинемо!!
 6 Автор: Katy, дата: 05-02-2009 17:56
Its a beatiful!I live a Canada.Napani.... :cry
 7 Автор: Lacoste, дата: 12-12-2008 12:51
Йорк Місто (офіційно Нью-Йорк Сіті) - найбільше місто в Сполучених Штатах і одне з всесвітніх головних міст. Розташоване в штаті Нью-Йорк; саме місто має населення понад 8.2 мільйонів в межах приблизно 830 кв км, що робить його найгустонаселеним великим містом в Північній Америці. З населенням 18.7 мільйонів, нью-йоркська Столична Область - Нью Йорк є одним з найбільших міст в світі. З приходом до влади у місті республіканців (мер Джуліані - колишнього поліцейського) у Нью-Йорку майже зникла знаменита ньюйоркська злочинність. 
 
Нью-Йорк - світова столиця бізнесу, фінансів, моди, медицини, розваги, ЗМІ, і культури, з екстраординарними зборами музеїв, галерей, продуктивних місць зустрічі, медіа-виходів, міжнародних корпорацій, і фінансових ринків. Місто є також домом для штаб-квартири Організації Об’єднаних Націй (ООН). У місті багато всесвітньо відомих памятників архитектури і містецтв. 
 
Місто, що відомо як "Велике Яблуко" та "Місто, яке ніколи не спить", притягає людей з усього світу, що приїзжають за економічними можливостями Нью-Йорку, культурою, космополітичним стилем життя, що швидко змінюється. Але надії багатьох новоприбульців на збагачення швидко минають. Дорожнеча на практично все у місті; низькі зарплати для початкового рівня праці, одне з найбільших рівнів безробіття у країні - є платою за право називатися ньюйоркцем. Надодачу втрачання часу на переїзди, погане повітря, застарілі комунікації і часто погані (майже не сучасні) умови життя, швидкий стиль життя, стрес і відсутність приватності, самотності, втрачання особистості в великому місті додатково впливає погано впливає на ньюйоркців і якість їх життя.
 8 Автор: Lacoste, дата: 12-12-2008 12:47
Нью Йорк однозначно був і залишається музеєм хмарочосів і одним з найвеличніших міст світу!
 9 Автор: LMD, дата: 11-05-2008 22:12
*THUMBS UP*